KOROGPEEL

HER İHTİYACINIZA KARŞILIK BULABİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜN YELPAZESİ

Çevresel sebeplerden ötürü ve ürünü en iyi şekilde sunmak için kullanılan malzeme miktarını azaltmak, firmaların odak noktası olmaya devam ediyor. Birçok gıda üreticisi, lamine tabakların yerine mono APET muadillerini kullanmayı amaç haline getirmişlerdir ve bu nedenle Korozo da, kendi bünyesindeki araştırma ve geliştirme ekibine bu tabaklarla uyumlu film geliştirme görevini vermiştir.

İşte bu görevin sonucunda ortaya çıkan ürün KoroGpeel. Mono apet tabaklar için yüksek performanslı sıyır-kapla film çeşitlerini içeren bu ürün yelpazesi aynı zamanda lamine tabaklar için diğer kaplama filmlerimizle uyumlu olan ürünleri de içermektedir. Bu filmler aynı zamanda üstün makine performansını garanti altına alarak dış çevreyle ürün arasında kusursuz bir bariyer görevi görmektedir.

KoroGpeel hava geçirmez kaplaması sayesinde gelişmiş bir ürün koruması sağlar. Kolay açılabilirliği sayesinde kullanıcı dostudur ve üst kapak açıldığında opak beyaz renk alır. Kullanıcıyı, tabakta muhafaza edilen ürünün bozulup bozulmadığı konusunda uyaran bu özellik sayesinde ürünlerinizi daha uzun süre saklayabilirsiniz.

KoroGpeel kolayca açılır ve yeniden kapatılabilir özellikte üretilebilir. Tekrar tekrar kullanma imkânı sunan bu özellik kullanıcılar için çevre dostu ürünler sunar.

KoroGpeel çok yönlü ve uygun maliyetli film çeşitlerimizden biridir ve yüksek sıcaklıklara bile dayanan geniş bir kaplama çeşitliliği sunar. Buna ek olarak makine hızına göre özel olarak ayarlanabilir; böylelikle daha az rulo kullanırsınız. Mükemmel berraklığa ve parlaklığa sahip olan KoroGpeel delinmelere ve çarpmalara karşı maksimum direnç gösterir. Hava ve su buharı geçirgenliğini minimum seviyeye indirgeyen bariyer sayesinde maksimum sağlamlık sunar.

Kaplamada kaliteyi yakalamak için buğulanmaz film seçeneğini tercih edebilir ve ürününüzün raflarda bütün dikkatleri üzerine çekmesi için on bir farklı renkten istediğinizi seçebilirsiniz.

Mono APET tabaklarınız için istediğiniz her şey, geniş KoroGpeel ürün yelpazesinde sizleri bekliyor.

KOROGPEEL has a wide range for sealing temperature and the performance can be tailor made according to machine speed.