KOROPACK

HER TÜRDEN YİYECEK UYGULAMALARI VE DAHA FAZLASI İÇİN KOROPACK

KoroPack filmleri, unlu mamulleri, süt ürünleri, şeker ve şekerlemeden yapılmış her türlü yiyecek ve hatta deniz ürünlerine kadar gıda ürünleri paketlemesi konusunda güvenilir ve gerçek ürünler sunar. KoroPack filmleri aynı zamanda sıvı ya da kurutulmuş gıdalar için mükemmel bir seçenek olmakla birlikte taze ve dondurulmuş gıdalar için de mükemmeldir.
Peki, paketleme konusunda neden Korozo’yu tercih etmelisiniz? Koropack ürünleriyle sizlere çok katmanlı lamine edilmiş yüksek bariyer filmlerin oldukça geniş bir yelpazesini sunuyoruz. PE lamineli seçeneği de bulunan bu yüksek kaliteli filmler hem HFFS (horizontal form fill seal – yatay form kaplama kilidi) ve VFFS (vertical form fill seal – dikey form kaplama kilidi)

flowpack yatay ve dikey paketleme makineleri için de ideal bir seçenektir. Bu filmlerin, ürünlerin tazeliğini korumaya ve raf ömrünü uzatmaya yardımcı olan rekabetçi piyasada oldukça hayati birçok özelliği vardır.
Tüm bunlara ek olarak, delinmelere karşı yüksek direnç, oksijen ve neme karşı üstün koruma ve kirli ortamlarda sızdırmazlık gibi özellikler göze çarpan diğer özellikler arasında sayılabilir. Ürün yelpazesi PE ve EVOH gibi değişik yapısal çeşitliliklere genişletilebilir.
Geniş Koropack yelpazesinden alacağınız verime ve esnekliğe güveniyoruz. Siz de size uygun olan KoroPack’i seçin ve Koropack deneyimini kendiniz keşfedin.