RECLOSABLE

KULLANICI DOSTU AMBALAJLARLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTUYORUZ

Günümüz teknolojisi ile birlikte perakende dükkânların raflarında artık hiç görmediğimiz kadar çok çeşitlilikte, fermuarlıdan valfli olanına kadar tekrar tekrar kullanılabilir ambalajlar var. Peki, tüm bu paketleme çözümleri ne işe yarıyor?

Cevap çok basit: saklanan ürünü mümkün olduğunca uzun sürek korumak ve bunu yaparken de bir taraftan tüketilen malzeme miktarını minimum seviyede tutmak. Yüksek kaliteli, çok katmanlı Korozo tekrar kapatılabilen filmler de tam olarak bu amaç doğrultusunda geliştirildi.

Şirket bünyesindeki araştırma-geliştirme ekibi ortak çekimli, tekrar kapatılabilen lamine katmanlı filmlerin geliştirilmesi için uzun yıllar çalıştı ve bu çalışmanın sonucunda geliştirilen ürün sayesinde siz de mekanik kaplama sistemlerinizi yeni yapışkanlı sistemlerimizle değiştirebilirsiniz.

Korozo Yeniden Kapatılabilen Filmler, paket bir kere açıldıktan sonra 10 kere yeniden kapatıp açma imkânı sunar. Kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan bu paketleme yöntemi, peynir, dilimlenmiş et ve sosis gibi, bütün paketin tek bir kullanımda bitmediği gıda çeşitlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tekrar kapatılabilen filmler aynı zamanda meyvelerin kesildikten sonra taze kalması ya da ilk paket açılımının ardından sonraya saklamak istediğiniz atıştırmalıklarınız için de idealdir.

Paketleme koşullarınız ne olursa olsun tercihinize uygun bir ambalajımız mutlaka var. APET, PP, PVC ve PE kaplamalar için uygun olan bu filmler aynı zamanda çoklu makinelerle de uyumludur. 70 ila 120 mikron kalınlık arasında tercih yapabilirsiniz. Eğer bu da sizin için yeterli değilse UV korumalı ya da buğulanmaz film seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz.

Paketleme teknolojisinin bir diğer getirisi de EVOH seçenekli, daha ince tekrar kapanabilen ambalajlar. Bu ambalajlar daha ince olmasına rağmen kalın olan muadilleriyle aynı performansı sağlar ve materyal masrafını minimuma indirger. 11 renkte basılabilen filmler sayesinde perakende raflarında bütün gözler sizin ürününüzde olacak.

Ürün koruması, kullanıcı dostu ve uzun raf ömrü – Kısacası bir ambalajdan beklediğiniz her şey!

KORORE-CLOSE Films facilitate the easiest possible reclosure of the pack once opened for the first time, and allow for up to 10 open/close cycles.